Gümrük Müşavirliği


Hakkında

25 yılı aşkın bir süredir Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmeti vermektedir. Türkiye’nin her yerinde özverili, uzman, eğitimli ve günümüz koşularında maksimum faydalanma bilincindeki ekibi ile sektöründe her geçen sene emin adımlarla lider olma yolunda ilerlemektedir.

İstanbul’daki merkez ofisi beraberinde tüm gümrüklerde her an aktif şekilde rol alabilecek deneyimli gruplar olan Gümrük Müşavirliği; kara, hava, deniz ve demir yolunda, ithalat ve ihracat için komple ve parsiyel yükleme yapmakta ve dış ticaret danışmanlığı hizmeti vermektedir.


Çalışma Alaları

GÜMRÜKLEME

Gümrük koordinasyon departmanı ile güvenilir, güncel mevzuat ve yatırım danışmanlığı hizmetleri.

LOJİSTİK

Firmamız, yurt dışı acenteleri aracılığı ile proje taşımalarında müşteriye ve projeye yönelik özel çözümler üretebilmekte, maliyet düşürücü öneriler sunabilmektedir.

FORWARDING / DEPOLAMA / ANTREPO

Depolama hizmetinden müşterilerinizi, anlaşmalı olduğumuz depolama temsilcileriyle bağlantıya geçerek müşterilerimize tam bir çözüm ortaklığı sunmaktayız.

DIŞ TİCARET – İTHALAT / İHRACAT

Firmamız, tecrübesi ile uluslararası alanda çeşitli pazarlardan bilgi toplamakta ve bunları profesyonel olarak analiz edip müşterileriyle paylaşmaktadır.


information site, info site, enformasyon, bilgi sitesi, bilgi al, wikipedi, ansiklopedi, britanica
TIKLA.iNFO © 2019