Gümrük Müşavirliği


Hakkında

GOLD Gümrük Müşavirliği A.Ş.; 25 yılı aşkın bir süredir Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmeti vermektedir. Türkiye’nin her yerinde özverili, uzman, eğitimli ve günümüz koşularında maksimum faydalanma bilincindeki ekibi ile sektöründe her geçen sene emin adımlarla lider olma yolunda ilerlemektedir.

İstanbul’daki merkez ofisi beraberinde tüm gümrüklerde her an aktif şekilde rol alabilecek deneyimli gruplar olan GOLD Gümrük Müşavirliği; kara, hava, deniz ve demir yolunda, ithalat ve ihracat için komple ve parsiyel yükleme yapmakta ve dış ticaret danışmanlığı hizmeti vermektedir.


Çalışma Alaları

GÜMRÜKLEME

GOLD Gümrük Müşavirliği müşterileri; gümrük koordinasyon departmanı ile güvenilir, güncel mevzuat ve yatırım danışmanlığı hizmeti alabilmektedir.

LOJİSTİK

Firmamız, yurt dışı acenteleri aracılığı ile proje taşımalarında müşteriye ve projeye yönelik özel çözümler üretebilmekte, maliyet düşürücü öneriler sunabilmektedir.

FORWARDING / DEPOLAMA / ANTREPO

Depolama hizmetinden müşterilerinizi, anlaşmalı olduğumuz depolama temsilcileriyle bağlantıya geçerek müşterilerimize tam bir çözüm ortaklığı sunmaktayız.

DIŞ TİCARET – İTHALAT / İHRACAT

Firmamız, tecrübesi ile uluslararası alanda çeşitli pazarlardan bilgi toplamakta ve bunları profesyonel olarak analiz edip müşterileriyle paylaşmaktadır.


İletişim

GOLD Group
Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mh.
A Ofis No: 8 Kat: 3/14
Bakırköy – İstanbul – Türkiye
TEL: 0212 465 63 63
FAX: 0212 465 64 56
GSM: 0535 713 39 18

GOLD GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş. KATALOG

information site, info site, enformasyon, bilgi sitesi, bilgi al, wikipedi, ansiklopedi, britanica
TIKLA.iNFO © 2019